Blogul WEDDCAMP prezinta un scurt ghid de realizare a siluetelor in fotografia de nunta ilustrat cu imagini ale fotografilor de nunta din Romania. Noi le-am gasit spectaculoase si vrem sa le impartasim cu voi. Unele sunt fotografiate la apus sau in orase frumoase din Romania precum Sibiu sau Timisoara, altele sunt fotografiate la mare sau la munte si impresioneaza prin cromatica, contrast, compozitie, simplitate. Imaginile de mai jos nu reprezinta un top al celor mai frumoase fotografii de nunta cu siluete din Romania realizate in 2016, suntem siguri ca mai exista multe alte fotografii de nunta la fel de spectaculoase.

Alin Popescu – weddings.alinpopescu.eu – fotograf de nunta din BucurestiAlin Popescu fotografie de nunta silueta


Alina Botica – www.alinabotica.ro – fotograf de nunta din BucurestiAlina Botica fotografie de nunta silueta


Alina Elena Ciocan – www.dualphoto.ro – fotograf de nunta din ConstantaAlina Elena Ciocan fotografie de nunta silueta


Adina Dumitrescu – www.dumitrescuphoto.ro – fotograf de nunta din BucurestiAdina Dumitrescu fotografie de nunta silueta


Andrei Dumitrache – www.andreidumitrache.ro – fotograf de nunta din Brasov Andrei Dumitrache fotografie de nunta silueta


Catalin Anghel – www.anghelbrothers.ro – fotograf de nunta din TimisoaraCatalin Anghel fotografie de nunta silueta


Ciprian Dumitrescu – www.cipriandumitrescu.com – fotograf de nunta din BucurestiCiprian Dumitrescu fotografie de nunta silueta


Claudiu Ciprian Arici – www.momentefotografice.com – fotograf de nunta din BucurestiClaudiu Arici fotografie de nunta silueta


Dragos Gheorghe – www.featherphotography.ro – fotograf de nunta din BucurestiDragos Gheorghe fotografie de nunta silueta


Cezar Brasoveanu – www.digistudio.ro – fotograf de nunta din TargovisteCezar Brasoveanu fotografie de nunta silueta


Gabriel Rugina – fotograf de nunta din GalatiGabriel Rugina fotografie de nunta silueta


Geo Dolofan – www.visionphotography.eu – fotograf de nunta din PitestiGeo Dolofan fotografie de nunta silueta


George Ionita – www.georgeionita.com – fotograf de nunta din BucurestiGeorge Ionita fotografie de nunta silueta


Mihai Ruja – www.mrvisuals.ro – fotograf de nunta din Alba IuliaMihai Ruja fotografie de nunta silueta


Cezar Machidon – www.cezarmachidon.com – fotograf de nunta din Curtea de ArgesCezar Machidon fotografie de nunta silueta


Sebastian Gutu – Sebastian Gutu – fotograf de nunta din TimisoaraSebastian Gutu fotografie de nunta silueta


Silviu Popovici – www.silviupopovici.com – Fotograf de nunta din BeiusSilviu Popovici fotografie de nunta silueta


Tudor Popa – fotograf de nunta din TimisoaraTudor Popa fotografie de nunta silueta


Nu uitati, in februarie apare si catalogul Best of Weddings 2016! Vrei sa-ti promovezi business-ul in catalogul nostru? Afla mai multe detalii !